MDM-100SH025F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-100SH025F
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 100 F 10" RBW FLOAT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 491 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-100SH025Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-100SH025F fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 100 F 10" RBW FLOAT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 491 pcs Datuen fitxa
Series * Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly to
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-100SH023P
MDM-100SH023P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: MICRO 100 F 20" RBW JACKP
Stockean: 396 pcs
Deskarga: MDM-100SH023P.pdf
RFQ
MDM-100SH023P-A174
MDM-100SH023P-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 100C S 20" RBW JACKP NI
Stockean: 419 pcs
Deskarga:
RFQ
MDM-100SH025F-A174
MDM-100SH025F-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 100C S 10" RBW FLOAT NI