MDM-100PSM16
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-100PSM16
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Fitxak: 1.MDM-100PSM16.pdf2.MDM-100PSM16.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MDM-100PSM16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-100PSM16 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5321 pcs Datuen fitxa 1.MDM-100PSM16.pdf2.MDM-100PSM16.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 4 Posizio kopurua 100
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza 100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal