MDM-100PH016L
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-100PH016L
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 100POS PIN 6"
Fitxak: 1.MDM-100PH016L.pdf2.MDM-100PH016L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 331 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MDM-100PH016Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-100PH016L fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 100POS PIN 6" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 331 pcs Datuen fitxa 1.MDM-100PH016L.pdf2.MDM-100PH016L.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-100PH016L
MDM100PH016L
Posizio kopurua 100
Luzera 0.500' (152.40mm, 6.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -