MD1-15PL61
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MD1-15PL61
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MD1-15PL61.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MD1-15PL61ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MD1-15PL61 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena MICRO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1698 pcs Datuen fitxa MD1-15PL61.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Tentsioa -
Idatzi atributuak - Bukaera Wire Leads
Zuzendaritza pilatzea Signal Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) -
Series MD RoHS egoera -
Pitch - Connector - Beste izenak 051402-0129
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia MD1-15PL61
Luzera - Zutabe gorriaren azpian burua - Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Wire Leads deskribapena MICRO
Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) Housing/Shell (Unthreaded) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako formularioa 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konexioaren erabilera D-Type, Micro-D Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Kablearen diametroa - Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MD1-15PL6
MD1-15PL6
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT