KPTC7E22-55S-C
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC7E22-55S-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Fitxak: KPTC7E22-55S-C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
KPTC7E22-55S-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC7E22-55S-C fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2531 pcs Datuen fitxa KPTC7E22-55S-C.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series KPTC Packaging Bulk
Beste izenak 121659-0762 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell