KPTC7A14-19P-R-EW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC7A14-19P-R-EW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Fitxak: KPTC7A14-19P-R-EW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
KPTC7A14-19P-R-EWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC7A14-19P-R-EW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2649 pcs Datuen fitxa KPTC7A14-19P-R-EW.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series KPTC Packaging Bulk
Beste izenak 121659-5589 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection - Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount