KPTC6E16-26PDZ
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6E16-26PDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Fitxak: KPTC6E16-26PDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC6E16-26PDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6E16-26PDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4872 pcs Datuen fitxa KPTC6E16-26PDZ.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series KPTC Packaging Bulk
Beste izenak IKPTC6E16-26PDZ Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.307" (33.20mm)