KPTC6E14-15SMBDN
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6E14-15SMBDN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPTC6E14-15SMBDN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC6E14-15SMBDNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6E14-15SMBDN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4536 pcs Datuen fitxa KPTC6E14-15SMBDN.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-15 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPTC
Packaging Bulk Beste izenak IKPTC6E14-15SMBDN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -