KPTC6D14-19S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6D14-19S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Fitxak: KPTC6D14-19S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC6D14-19Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6D14-19S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6784 pcs Datuen fitxa KPTC6D14-19S.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series KPTC Packaging Bulk
Beste izenak IKPTC6D14-19S Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection - Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.185" (30.10mm)