KPTC2E20-41P-C
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC2E20-41P-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Fitxak: KPTC2E20-41P-C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
KPTC2E20-41P-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC2E20-41P-C fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5083 pcs Datuen fitxa KPTC2E20-41P-C.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series KPTC Packaging Bulk
Beste izenak 121659-1010 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa -
Harremanetarako mota Crimp and Solder Cup Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPTC2E20-41S-C
KPTC2E20-41S-C
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Stockean: 5601 pcs
Deskarga: KPTC2E20-41S-C.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT