KPTC2E16-23P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC2E16-23P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN
Fitxak: KPTC2E16-23P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC2E16-23Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC2E16-23P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5197 pcs Datuen fitxa KPTC2E16-23P.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (1), 20 (22) Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp and Solder Cup Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak IKPTC2E16-23P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 23
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPTC2E16-23P
Diametro handiak hornituak 16-23 Txertatu materiala -
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount deskribapena CONN HSG RCPT 23POS BOX MNT PIN
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa Chromate over Cadmium Harremanetarako Forma Polychloroprene
Harremanetarako materiala N (Normal) Konektore mota Receptacle Housing
Gorputzaren materiala Flange
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPTC2E14-5P-C
KPTC2E14-5P-C
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MT
Stockean: 6410 pcs
Deskarga: KPTC2E14-5P-C.pdf
RFQ
KPTC2E16-23P-D-EW
KPTC2E16-23P-D-EW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 23POS PNL MT
Stockean: 2570 pcs
Deskarga: KPTC2E16-23P-D-EW.pdf
RFQ
KPTC2E16-26P
KPTC2E16-26P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN HSG RCPT 26POS BOX MNT PIN
Deskarga: KPTC2E16-26P.pdf
KPTC2E16-23P-R-EW
KPTC2E16-23P-R-EW
Deskarga: KPTC2E16-23P-R-EW.pdf
KPTC2E14-5P-D-MB
KPTC2E14-5P-D-MB
deskribapena: CIRCULAR
Deskarga: KPTC2E14-5P-D-MB.pdf
KPTC2E14-19SY-C-EX
KPTC2E14-19SY-C-EX
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT