KPTC2E14-19SA71
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC2E14-19SA71
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 19POS BOX MNT SKT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC2E14-19SA71ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC2E14-19SA71 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG RCPT 19POS BOX MNT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3045 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp and Solder Cup Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak IKPTC2E14-19SA71
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPTC2E14-19SA71
Diametro handiak hornituak 14-19 Txertatu materiala -
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount deskribapena CONN HSG RCPT 19POS BOX MNT SKT