KPTC2E14-12SFMA
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC2E14-12SFMA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: KPTC2E14-12SFMA.pdf
  • Mezua
KPTC2E14-12SFMAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC2E14-12SFMA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4026 pcs Datuen fitxa KPTC2E14-12SFMA.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Green Zinc Cobalt Series KPTC
Packaging Bulk Beste izenak 2414030
IKPTC2E14-12SFMA
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -