KPTC2E12-10SW-D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC2E12-10SW-D
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Fitxak: KPTC2E12-10SW-D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
KPTC2E12-10SW-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC2E12-10SW-D fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5381 pcs Datuen fitxa KPTC2E12-10SW-D.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 12-10
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series KPTC Packaging Bulk
Beste izenak 121659-0872 W Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount