KPTC08F12-10P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC08F12-10P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG MALE 10PS INLINE RA
Fitxak: KPTC08F12-10P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC08F12-10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC08F12-10P fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 3526 pcs Datuen fitxa KPTC08F12-10P.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 12-10
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series KPTC Packaging Bulk
Beste izenak IKPTC08F12-10P Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.043" (26.49mm)