KPTC02E20-39P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC02E20-39P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 39POS BOX MNT PIN
Fitxak: KPTC02E20-39P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC02E20-39Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC02E20-39P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG RCPT 39POS BOX MNT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6544 pcs Datuen fitxa KPTC02E20-39P.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (2), 20 (37) Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp and Solder Cup Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak IKPTC02E20-39P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPTC02E20-39P
Diametro handiak hornituak 20-39 Txertatu materiala -
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount deskribapena CONN HSG RCPT 39POS BOX MNT PIN