KPT7A18-11PEX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT7A18-11PEX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT PIN
Fitxak: KPT7A18-11PEX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT7A18-11PEXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT7A18-11PEX fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3317 pcs Datuen fitxa KPT7A18-11PEX.pdf
Tentsioaren balioa 1000VAC, 1400VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT7A1811PEX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Panel Mount, Bulkhead; Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT7A18-11PEX
Diametro handiak hornituak 18-11 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold deskribapena CONN RCPT 11POS JAM NUT PIN
Uneko balorazioa 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock