KPT6F22-34PF80
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT6F22-34PF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 34POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPT6F22-34PF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT6F22-34PF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT6F22-34PF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 34POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5669 pcs Datuen fitxa KPT6F22-34PF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-34 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT6F22-34PF80
KPT6F2234PF80
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 34 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 34 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)