KPT2E20-41PEW
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT2E20-41PEW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Fitxak: KPT2E20-41PEW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT2E20-41PEWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT2E20-41PEW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4597 pcs Datuen fitxa KPT2E20-41PEW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT2E2041PEW
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)