KPT1E22-55PDZ
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT1E22-55PDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT1E22-55PDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT1E22-55PDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT1E22-55PDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5043 pcs Datuen fitxa KPT1E22-55PDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Shrink Boot Adapter Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7.5A