KPT08P18-11P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08P18-11P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08P18-11P.pdf
  • Mezua
KPT08P18-11Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08P18-11P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1087 pcs Datuen fitxa KPT08P18-11P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08P18-11P
KPT08P1811P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)