KPT08P14-15P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08P14-15P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08P14-15P.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT08P14-15Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08P14-15P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1219 pcs Datuen fitxa KPT08P14-15P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak KPT08P1415P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)