KPT08E22-41S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08E22-41S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08E22-41S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT08E22-41Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08E22-41S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7010 pcs Datuen fitxa KPT08E22-41S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08E22-41S
KPT08E2241S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT08E22-55PW
KPT08E22-55PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Stockean: 412 pcs
Deskarga: KPT08E22-55PW.pdf
RFQ
KPT08E22-41SY
KPT08E22-41SY
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Stockean: 2808 pcs
Deskarga: KPT08E22-41SY.pdf
RFQ
KPT08E22-34P
KPT08E22-34P
deskribapena: CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP
Stockean: 409 pcs
Deskarga: KPT08E22-34P.pdf
KPT08E22-55PA206
KPT08E22-55PA206
Stockean: 5809 pcs
Deskarga: KPT08E22-55PA206.pdf
KPT08E22-41SW
KPT08E22-41SW