KPT08E20-41P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08E20-41P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08E20-41P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 556 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
  • Mezua
KPT08E20-41Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08E20-41P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 556 pcs Datuen fitxa KPT08E20-41P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak KPT08E2041P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)