KPT08E12-10SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08E12-10SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08E12-10SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 802 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 802 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT08E12-10SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08E12-10SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 802 pcs Datuen fitxa KPT08E12-10SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08E12-10SW
KPT08E1210SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)