KPT08B24-61P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08B24-61P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08B24-61P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT08B24-61Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08B24-61P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6388 pcs Datuen fitxa KPT08B24-61P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08B24-61P
KPT08B2461P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)