KPT08B22-36S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08B22-36S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 36POS INLINE RA SKT
Fitxak: KPT08B22-36S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT08B22-36Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08B22-36S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 36POS INLINE RA SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5704 pcs Datuen fitxa KPT08B22-36S.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT08B2236S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 36
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT08B22-36S
Diametro handiak hornituak 22-36 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 36 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 36POS INLINE RA SKT
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock