KPT08B20-16P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08B20-16P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08B20-16P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 480 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
  • Mezua
KPT08B20-16Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08B20-16P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 480 pcs Datuen fitxa KPT08B20-16P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak KPT08B2016P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)