KPT08B14-15P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08B14-15P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08B14-15P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 912 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT08B14-15Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08B14-15P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 912 pcs Datuen fitxa KPT08B14-15P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08B14-15P
KPT08B1415P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)