KPT07P12-10SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07P12-10SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07P12-10SX.pdf
  • Mezua
KPT07P12-10SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07P12-10SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1288 pcs Datuen fitxa KPT07P12-10SX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07P12-10SX
KPT07P1210SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)