KPT07F14-18S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07F14-18S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07F14-18S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 891 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Mezua
KPT07F14-18Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07F14-18S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 891 pcs Datuen fitxa KPT07F14-18S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07F14-18S
KPT07F1418S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)