KPT07F12-10S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07F12-10S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07F12-10S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 863 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 863 pcs
  • Mezua
KPT07F12-10Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07F12-10S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 863 pcs Datuen fitxa KPT07F12-10S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07F12-10S
KPT07F1210S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT07F12-10SZ
KPT07F12-10SZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP