KPT07E22-32PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07E22-32PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07E22-32PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 598 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 598 pcs
  • Mezua
KPT07E22-32PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07E22-32PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 598 pcs Datuen fitxa KPT07E22-32PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07E22-32PW
KPT07E2232PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)