KPT07E12-10PEX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07E12-10PEX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 10POS W/PIN JAM NUT
Fitxak: KPT07E12-10PEX.pdf
  • Mezua
KPT07E12-10PEXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07E12-10PEX fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 10POS W/PIN JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1375 pcs Datuen fitxa KPT07E12-10PEX.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT07E12-10PEX
KPT07E1210PEX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Panel Mount, Bulkhead; Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT07E12-10PEX
Diametro handiak hornituak 12-10 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold deskribapena CONN RCPT 10POS W/PIN JAM NUT
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock