KPT07A18-32P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07A18-32P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07A18-32P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 991 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 991 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT07A18-32Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07A18-32P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 991 pcs Datuen fitxa KPT07A18-32P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07A18-32P
KPT07A1832P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT07A18-32SEW
KPT07A18-32SEW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD SLDR
Stockean: 991 pcs
Deskarga: KPT07A18-32SEW.pdf
RFQ
KPT07A18-32SEX
KPT07A18-32SEX
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 903 pcs
Deskarga: KPT07A18-32SEX.pdf
RFQ
KPT07A18-32PX
KPT07A18-32PX
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Stockean: 1027 pcs
Deskarga: KPT07A18-32PX.pdf
KPT07A18-32PEX
KPT07A18-32PEX
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER