KPT07A18-11PEX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07A18-11PEX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD SOLDER
Fitxak: KPT07A18-11PEX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 765 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 765 pcs
  • Mezua
KPT07A18-11PEXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07A18-11PEX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 765 pcs Datuen fitxa KPT07A18-11PEX.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder
Packaging Bulk Beste izenak KPT07A1811PEX
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Bulkhead Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT07A168SEXA206
KPT07A168SEXA206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CIRCULAR
Stockean: 1743 pcs
Deskarga: KPT07A168SEXA206.pdf
RFQ
KPT07A18-30P
KPT07A18-30P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Stockean: 509 pcs
Deskarga: KPT07A18-30P.pdf
RFQ
deskribapena: CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP