KPT06P16-26S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06P16-26S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 26POS INLINE SKT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT06P16-26Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06P16-26S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 26POS INLINE SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4933 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT06P1626S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT06P16-26S
Diametro handiak hornituak 16-26 Ezaugarriak Potted
Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 26POS INLINE SKT
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock