KPT06P12-10PX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06P12-10PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06P12-10PX.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06P12-10PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06P12-10PX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2282 pcs Datuen fitxa KPT06P12-10PX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06P12-10PX
KPT06P1210PX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)