KPT06J22-41PX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06J22-41PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06J22-41PX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 575 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06J22-41PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06J22-41PX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 575 pcs Datuen fitxa KPT06J22-41PX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06J22-41PX
KPT06J2241PX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)