KPT06J22-36PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06J22-36PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06J22-36PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 696 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06J22-36PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06J22-36PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 696 pcs Datuen fitxa KPT06J22-36PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-36 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06J22-36PW
KPT06J2236PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06J22-41P
KPT06J22-41P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Stockean: 522 pcs
Deskarga: KPT06J22-41P.pdf
RFQ
KPT06J22-32S
KPT06J22-32S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Stockean: 648 pcs
Deskarga: KPT06J22-32S.pdf
RFQ
deskribapena: CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP