KPT06J16-26PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06J16-26PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 26POS INLINE W/PIN
Fitxak: 1.KPT06J16-26PW.pdf2.KPT06J16-26PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 826 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
  • Mezua
KPT06J16-26PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06J16-26PW fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 26POS INLINE W/PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 826 pcs Datuen fitxa 1.KPT06J16-26PW.pdf2.KPT06J16-26PW.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT06J16-26PW
KPT06J1626PW
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT06J16-26PW
Diametro handiak hornituak 16-26 Ezaugarriak Backshell, Sealing Gland, Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 26POS INLINE W/PIN
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock