KPT06J14-19SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06J14-19SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06J14-19SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 855 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06J14-19SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06J14-19SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 855 pcs Datuen fitxa KPT06J14-19SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06J14-19SW
KPT06J1419SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)