KPT06J12-10P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06J12-10P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06J12-10P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 908 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06J12-10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06J12-10P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 908 pcs Datuen fitxa KPT06J12-10P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06J12-10P
KPT06J1210P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06J12-10PX
KPT06J12-10PX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Stockean: 930 pcs
Deskarga: KPT06J12-10PX.pdf
RFQ
KPT06J10-6SW
KPT06J10-6SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
Stockean: 972 pcs
Deskarga: KPT06J10-6SW.pdf
RFQ
KPT06J12-10PW
KPT06J12-10PW
Stockean: 821 pcs
Deskarga: KPT06J12-10PW.pdf
KPT06J10-6S
KPT06J10-6S
Stockean: 860 pcs
Deskarga: KPT06J10-6S.pdf
KPT06J12-10PY
KPT06J12-10PY
Stockean: 848 pcs
Deskarga: KPT06J12-10PY.pdf
KPT06J12-10SW
KPT06J12-10SW
deskribapena: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Stockean: 1038 pcs
Deskarga: KPT06J12-10SW.pdf
KPT06J10-98PW
KPT06J10-98PW
deskribapena: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Stockean: 842 pcs
Deskarga: KPT06J10-98PW.pdf
KPT06J12-10PZ
KPT06J12-10PZ