KPT06F24-61PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F24-61PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F24-61PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 774 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
  • Mezua
KPT06F24-61PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F24-61PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 774 pcs Datuen fitxa KPT06F24-61PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F24-61PW
KPT06F2461PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F24-61P
KPT06F24-61P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP