KPT06F22-55SDZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F22-55SDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F22-55SDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 638 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
  • Mezua
KPT06F22-55SDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F22-55SDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 638 pcs Datuen fitxa KPT06F22-55SDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F22-55SDZ
KPT06F2255SDZ
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)