KPT06F22-55PA206
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F22-55PA206
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F22-55PA206.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 710 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 710 pcs
  • Mezua
KPT06F22-55PA206ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F22-55PA206 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 710 pcs Datuen fitxa KPT06F22-55PA206.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F22-55PA206
KPT06F2255PA206
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F22-55P
KPT06F22-55P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP