KPT06F22-36SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F22-36SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F22-36SX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 827 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 827 pcs
  • Mezua
KPT06F22-36SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F22-36SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 827 pcs Datuen fitxa KPT06F22-36SX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-36 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT06F2236SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 36 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F22-41P
KPT06F22-41P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Stockean: 4799 pcs
Deskarga: KPT06F22-41P.pdf
RFQ
KPT06F22-36SA206
KPT06F22-36SA206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP
Stockean: 822 pcs
Deskarga: KPT06F22-36SA206.pdf
RFQ
KPT06F22-36S
KPT06F22-36S