KPT06F18-32SF80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F18-32SF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPT06F18-32SF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT06F18-32SF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F18-32SF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2913 pcs Datuen fitxa KPT06F18-32SF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F18-32SF80
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)