KPT06F14-18PX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F14-18PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Fitxak: 1.KPT06F14-18PX.pdf2.KPT06F14-18PX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT06F14-18PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F14-18PX fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6297 pcs Datuen fitxa 1.KPT06F14-18PX.pdf2.KPT06F14-18PX.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT06F14-18PX
KPT06F1418PX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT06F14-18PX
Diametro handiak hornituak 14-18 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Harremanetarako materiala X Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F14-18PW
KPT06F14-18PW
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Stockean: 5701 pcs
Deskarga: KPT06F14-18PW.pdf
RFQ
KPT06F14-18PXA71
KPT06F14-18PXA71
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP