KPT06F12-10SY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F12-10SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE
Fitxak: 1.KPT06F12-10SY.pdf2.KPT06F12-10SY.pdf3.KPT06F12-10SY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06F12-10SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F12-10SY fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1598 pcs Datuen fitxa 1.KPT06F12-10SY.pdf2.KPT06F12-10SY.pdf3.KPT06F12-10SY.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT06F12-10SY
KPT06F1210SY
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT06F12-10SY
Diametro handiak hornituak 12-10 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock